One part of the course at the basic price costs PLN 45, will you find another course at such a low price? Usually you have to pay over PLN 100 for one individual lesson, and you won’t cover as much material on it as in one part of my course – so you save and gain.
In the premium version, one lesson costs 59.90 it would also be difficult to find a good quality course at such a low price, and yet in this version you get additional exercises worth PLN 200, a printable exercises worth PLN 100. As you can see, in the premium version you get more and also save more, at a slightly higher price.
The vip version is for those who want to have daily contact with me and take advantage of the opportunity to ask me questions directly. What does it give you? Having an expert in the Polish language among your friends will speed up your results, solve everyday language problems and give you constant contact with a native speaker and a mentor in one.
The Survival Polish with Maria course consists of 10 rich parts, and in each of them you will find:
Each part of the course is very rich and certainly, when converted into traditional individual lessons, it takes several of them.
*** in case of purchasing a lower package, it is possible to pay extra and receive a higher one
Thanks to the fact that I have been teaching for over several years, I know what your everyday problems are and in which situations you need to know Polish. In this course:
This course differs from others in that it is practical and you will use it every day in Poland.