Zacznij mówić po polsku

Język polski dla obcokrajowców

Naszą misją jest uczenie mówienia po polsku, wierzymy, że każdy może mówić po polsku. Polish Classes to wyjątkowe podejście, które rozbudza pasję do nauki i daje radość mówienia.

ponad

1600 +
osób uczestniczyło w kursie

Cudzoziemcy z ponad

0 +
krajów

Więcej niż

0 +
studentów zdało państwowy egzamin certyfikatowy

ponad

0 +
połamanych ołówków podczas pisania „Przepraszam”

„Świat potrzebuje setek tysięcy więcej ludzi takich jak Ty”
Evette Carter

Nasze kursy

Wierzymy, że każdy kursant jest osobą niezwykłą, która ma swoje potrzeby, oczekiwania i możliwości. Staramy się, aby nasi kursanci poczuli pasję do nauki i mówienia w języku polskim, odkrywania polskiej kultury i poznawania nowych ludzi. Oferujemy kursy indywidualne, grupowe, certyfikatowe dostosowane do potrzeb studentów. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania. Podczas wszystkich kursów monitorujemy satysfakcję studentów, aby wciąż doskonalić naszą współpracę. Prowadzimy testy, które pozwalają zweryfikować postępy i ujawnić miejsca trudne dla studentów. Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci, który kurs wybrać. Zaprojektuj własne Polish classes!

Kursy indywidualne
Ty jesteś szefem!

…a my:

Kursy grupowe
to nasza specjalność:

Kursy certyfikatowe
z gwarancją sukcesu

„Znasz moją metodę. Opiera się na obserwacji drobiazgów ”.
– Arthur Conan Doyle, opowiadanie Sherlocka Holmesa

metoda

1

Mówimy tylko po polsku – TY również mówisz po polsku już na pierwszej lekcji!

2

Uczymy stosując metodę naturalną – dużo rozmawiamy

3

Uczymy kompleksowo – mówienia, słuchania, czytania, pisania, gramatyki oraz słownictwa

4

Nasi nauczyciele posiadają dyplom ukończenia studiów wyższych i duże doświadczenie

właścicielka szkoły

Maria Szumera

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalność nauczanie języka polskiego jako obcego i drugiego oraz Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, specjalność nauczycielska oraz logopedia. W 2019 roku obroniłam tytuł doktora nauk humanistycznych w dyscyplinie literaturoznawstwo. Posiadam doświadczenie zdobyte między innymi w pracy w kilku szkołach językowych, prywatnych firmach, korporacjach, a także we własnej szkole języka polskiego, którą założyłam i prowadzę od 2017 roku. Moją życiową pasją, moim ikigai, moim powołaniem jest uczenie języka polskiego jako obcego. Uwielbiam ludzi i długie rozmowy w miłej atmosferze, dlatego efekty moich zajęć przychodzą niezwykle szybko, naturalnie i przyjemnie. Moje lekcje pełne są rozmów, którym towarzyszy pozytywna energia i humor. Uczenie polskiego sprawia mi wielką satysfakcję, a progres moich kursantów, który obserwuję codziennie, napawa mnie dumą.

Opinie

Co mówią nasi uczniowie

jesteśmy dumni z naszej reputacji

Partnerzy

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.